עם המבט קדימה: מרכז פרס לשלום ולחדשנות

המרכז החדש שנפתח לאחרונה, משמש כחלון הראווה של החדשנות הישראלית, מאז ועד היום ועם מבט לעתיד. המוצג במקום משקף את המורשת של הנשיא, המדינאי, בעל שם עולמי וזוכה פרס נובל לשלום, שמעון פרס ז"ל

 

מרכז פרס לשלוםמרכז פרס לשלום ולחדשנות: מרתק, מסקרן ועדכני

 

״חדשנות באופן טבעי היא עולם שלם של התפתחות והתקדמות, לכן האתגר שניצב בפנינו היה לתכנן מרכז שיישאר מסקרן וחדשני לאורך השנים, אשר יציג את תמצית החשיבה היצירתית הישראלית באופן מרתק ומסקרן", כך מספר מלכי שם טוב, מנכ"ל AVS", חברה המתמחה בהקמת מרכזי מבקרים בארץ ובחו"ל משלב פיתוח הרעיון, העיצוב, הבנייה, התוכן והטכנולוגיה.

 

 ממדינה קטנה למעצמה


המבנה המרשים העומד על חוף ימה של יפו, משמש את העמותה של מרכז פרס לשלום וחדשנות ובשנתיים האחרונות בוצעו בו שינויים והתאמות לטובת תצוגות החדשנות במרכז המבקרים. המרכז החדש שנפתח לקהל לאחרונה, מציג תחת קורת גג אחת, את סיפורה המרשים של מדינת ישראל כאומת החדשנות ומתאר את הפיכתה של מדינת ישראל ממדינה קטנה למעצמת חדשנות עולמית, כמו גם את תרומתה של ישראל לעולם ולהתפתחויות עתידיות.

 

מרכז פרס לשלוםהולוגרמות אינטראקטיביות של ממציאים וחדשנים ישראליים

 

 מה חדש?


במרכז ארבע קומות בהן מוצגים 100 אירועים שהפכו את ישראל לאומת סטארט אפ. בנוסף מוקרנות במרכז הולוגרמות אינטראקטיביות של ממציאים וחדשנים ישראליים, שמספרים בגוף ראשון על הדרך הארוכה שעברו עד שהגיעו לפיתוח עליו הם אחראים. עוד תמצאו במרכז החדש מיצגים שונים, דגמים ואבות טיפוס של הפיתוחים וההמצאות השונות, קומת סטרטאפים עדכנית אשר מציגה את 50 הפיתוחים הכי חדשים בתחומי הביטחון, חקלאות, IT, רפואה ועוד. בקומת העתיד מוצבת קפסולת זמן ובה באמצעות טכנולוגיית VR נחשפים המבקרים לפיתוחים העתידיים של מדינת ישראל. החללים מארחים תערוכות מתחלפות לאורך כל השנה, תוך שמירה על מושג החדשנות הרלוונטי עבור המבקרים הרבים מישראל ומרחבי העולם.

 

הפרויקט תוכנן, הופק ובוצע על ידי חברת AVS בשיתוף התעשייה.

 

מרכז פרס לשלוםמשקפי מציאות מדומה הממחישות פיתוחים עתידיים של מדינת ישראל 

 

 

מרכז פרס לשלום

 

מרכז פרס לשלוםחדשנות בראי הזמן, חוקרים את החדשנות בחוויה אינטראקטיבי

 

קפסולת העתיד בה חווים את הפיתוחים העתידיים של מדינת ישראל

 

תצוגה לפיתוחים ישראלים פורצי דרך


 

 

ראשית
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בזבוז כסף אחד גדול - חדשנות אלק

בודק...