צבעים וחודשים: בואו לגלות מהו הצבע של חודש הלידה שלכם

מהו הצבע שמאפיין את חודש פברואר, למי משוייך הצבע הירוק ואיזה צבע מסמל שפע ומלכות? הנה כל מה שלא ידעתם על הקשר בין חודשי השנה לצבעים השונים

כל חובב אסטרולוגיה, אוהב מדי פעם לבדוק מה צופן לו העתיד, אם זה בעיתון של סוף השבוע, אם זה בקריאה בכף היד ועוד. עכשיו תארו לעצמכם שלכל שנה, חודש ויום יש לא רק זווית, נטייה, בית, מספר ותרחיש, אלא גם צבע מאפיין. ולא רק זאת, אלא צבע עם גוון ייחודי ולא שגרתי שלא תמצאו בגלגל הצבעים הפשוט.

חברת הצבע העולמית פנטון עלתה על הגל(גל) ופיתחה תיאוריית צבעים שנתית המשתקפת באישיות שלנו. אלמנטים מעולם האסטרולוגיה והנומרולוגיה משולבים יחד עם המשמעות הרוחנית של הצבע ויוצרים פרופיל צבע לכל חודש ויום בשנה.

עכשיו גם לכם יש ככל הנראה צבע שמשפיע על האישיות וההתנהלות היומיומית שלכם, ומבטא את העולם הפנימי שלכם. אתם לא חייבים לאהוב אותו, גם כי לא בחרתם אותו וגם משום שהעדפות צבע הרי משתנות עם הזמן. אבל הצבע הזה, אם לא ידעתם, הוא הגורם המאזן שלכם. זה שמשפיע על חיי היומיום ועל מערכות היחסים שלכם, ואם כבר להכניס צבע לחיים, לפחות תדעו איזה הכי כדאי.

12 הצבעים ל-12 חודשי המזלות

דגמנו עבורכם את 12 הצבעים ל-12 חודשי המזלות. הנה זה בא:

 צבע קמל ינואר – קרמל Caramel

הצבע משויך לנחישות וממשות, ומאפיין את ילידי ינואר ההגיוניים, שנמצאים בדרך כלל עם רגליים איתנות על הקרקע. אם ילידי ינואר יכניסו צבע זה לחייהם, יצטרפו אליהם גם יציבות, אחריות ופרקטיות.

בית מלון מעוצבמלון B ברדיצ'בסקי, צילום: עמרי אמסלם, יח"צ

 

סגולפברואר – סגול Burnished Lilac

ילידי פברואר הם חזקים ועצמאיים, כאלה שיודעים לקבל החלטות וגם מתחשבים בסביבתם. ואיך לא, אם סגול לילך כזה מוסיף לחייהם את הגמישות והיכולת להיות רגועים גם במצבי לחץ.

מטבח מועצב עם צבע סגולעיצוב פנים: לילך וואנו-בן יצחק, צילום: רון שלף

 

צבע אקווהמרץ – אקווה Fair Aqua 

אתם, ילידי מרץ, די חולמניים ואוהבי לשגות באשליות, מתבססים על אינטואיציות וגם מוגדרים כעדינים ואמפתיים. לכן טוב יהיה אם תקיפו את עצמכם בצבע התכלכל הזה, שיעזור לכם לפרוץ מחסומים ולהגביר את יכולות האמונה ויכולות הנפש שלכם. לכו תדעו למה אתם מסוגלים…

ארוחת בוקרצילום: יח"צ iittala

 

אדום ורודאפריל – ורוד Cayenne

ילידי אפריל נחשבים לוהטים ואנרגטיים, ומלאים כוח, תשוקה ואומץ לב. מה הפלא, אם הוורוד הזה סביבם מגביר אצלם את האנרגיות והחיוניות וגם את העוצמות שלהן.

בית עם קיר אדוםעיצוב פנים: רותם לוטר, צילום: שי אפשטיין

 

ירוקמאי – ירוק Bud Green

הצבע המיוחד לילידי מאי מתקשר ליכולת ריפוי, התחדשות ושגשוג, מה שמעניק להם את האפשרות להתנסות בדברים חדשים ולחיות בשלום עם סביבתם. מומלץ לכל מי שחי במזרח התיכון, בעצם.

 

צבע זהביוני – זהב Aspen Gold

דקה לפני שנמסים בחום הקיץ, יש לילידי יוני האינטלקטואלים אפשרות להתעורר ולקבל זריקת מרץ עם צבע שמגביר בריאות וגמישות מחשבתית, מעניק שמחת חיים, ואף משפר את מיומנויות התקשורת שלהם. עם כזה זהב ילידי החודש לא היו אף פעם קורנים יותר.

ספה אפורה עם כרית צהובה צילום: Pierre Jean Verger, עיצוב פנים: פסקל בן חמו

 

ורוד יולי – ורוד Coral Blush

כמו סומק הלחיים, כך גם הוורוד האלמוגי הזה עדין ומרגיע. אם ילידי יולי יקיפו את עצמם בצבע זה, נפשם תנסוק לשחקים, ולאהבה יהיה מקום בחייהם.

חדר ילדים ורודעיצוב פנים: חיה חנן, צילום: הדר דולפט 

 

כתוםאוגוסט – כתום Sun Orange

אמרתם אוגוסט אמרתם יזע? לא בהכרח, כי ילידי אוגוסט מתקשרים לכתום המלכותי הזה, שמסמל שפע, עוצמה וכוח. הגוון שמזכיר את השמש ואת התאורה בבית, יכניס לא רק ביטחון כלכלי אלא גם שמחה. כדאי לנסות את זה בבית.

סלום עם כרית כתומהאדריכלות: אסנת ברש, צילום: שי אפשטיין

 

 כחול ספטמבר – כחול Baja Blue

והנה עוד צבע מלכותי, הפעם כחול בז'ה, שמייצג חוכמה, יופי וטוהר. אנשים שנולדו בספטמבר ניחנו ביכולת ראייה עמוקה של המציאות והם גם מעריכים יופי. עוד טיפת סבלנות שאמורה לבוא עם הכחול הזה, והם כמעט מושלמים.

סלון בצבע כחולאדריכלות ועיצוב פנים: רחל צירין, צילום:גידי בועז

 

כחול אוקטובר – כחול Cerulean

הכחול הזה של אוקטובר הוא צבע מרגיע שמקדם אהבה, יופי ואיזון בחיים, בדיוק כמו החודש עצמו שמאופיין בחתירה ליופי. ילידי אוקטובר, המצטיינים ברוח שלווה ונינוחה, יכולים להיעזר בצבע הזה כדי להניע את עצמם לנקוט יוזמות ופעולות ויחד עם זאת לשמור על איזון. כי הרי יותר מדי פעולות עלולות להפר את השלווה העדינה.

בית עם קיר תכלתעיצוב פנים: ליעד זיו בריקמן, צילום: מיכה בריקמן לכתום צלמים

 

אדום נובמבר – אדום Claret Red

צבע התעוזה והחוזק יגביר אצל ילידי נובמבר את השאפתנות ואת יכולת ההתמדה שלהם. הצבע מעניק זריקה של פעלתנות ותשוקה לצד יכולת להסתגל לשינויים.

בית בעיצוב אדוםאדריכלות: FAT – Future Architecture Thinking | צילום: Jo?o Morgado

 

 כחול דצמבר – כחול Pagoda Blue

הפגודה הכחולה העמוקה הזו מתקשרת עם תבונה, אמת וגילוי עולמות חדשים. ילידי דצמבר שיקיפו את עצמם בכחול הזה, יזכו בסבלנות, בהבנה ואפילו בחזון.

קיר אמבטיה פסיפסאדריכלות ועיצוב פנים: אסנת צינגלר, צילום: תהילה שרפי TS סטודיו

 

צבע השנה

פנטון היא חברה אמריקאית לייצור צבעים, שמניפת הצבעים שלה הפכה לאביזר הכרחי בארגז הכלים של מעצבים מתחום העיצוב, הטקסטיל והדפוס. מדי שנה היא יוצאת בהכרזה על צבע השנה, שיחלוש לא רק על עולם העיצוב אלא גם על עולם האופנה.

צבעים553
מניפה403
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...