הינו משרד המתמחה בתכנון ובשיפוץ מוכוון לקוח של בנייה פרטית, דירות יוקרה, חללים מסחריים END HIGH, השבחה נכסים וקניינות מחו"ל. החוט המקשר בין סוגי התכנון, מנעד הסגנונות בפרוייקטים השונים הוא ראיית לקוח הקצה תוך שימת דגש על חוויית המשתמש.

בקריות של שנות השבעים, הבתים של כולם היו נראים פחות או יותר אותו הדבר. אני זוכרת שיום אחד הגעתי לבית של עולים מארה"ב ואז נחשפתי בפעם הראשונה לבית שונה וליופי שבריהוט. כבר כילדה הבנתי שלהיות שונה זה הדבר ואכן חדר הילדות שלי היה כולו צבע, טקסטורות וריהוט ייחודי אותו חבריי זוכרים עד היום. מהמקום הזה הקמתי משרד מוכוון לקוח בו אני תופרת ללקוחות את החליפה הנכונה ועוזרת להם למצוא את הקול הייחודי של כל אחד ואחת בתכנון הבית שלהם וזו השליחות שלי.

לאחר הצבא למדתי ספרות ותרגום שפות זרות כשעיצוב הפנים זמזם כל הזמן ברקע. עיצוב הדירה הראשונה שלנו כזוג נשוי, שהייתה מאד שונה בנוף, גרם לי להבין שאני לא נמצאת במקום הנכון.

עיצוב פנים, גם אם, לכאורה, בלתי נראה ומחופש בצבע ובחיפויים, כשהתכנון נכון, הוא מורגש, משמח ומשפר את איכות החיים בבית, או מביא לפריחה של עסק.

לאחר כמה שנים דקדק לי באצבעות והחלטתי להירשם ללימודי הנדסאי בניין במכללת אורט שפירא ולאחר מכן ללימודי הנדסאי אדריכלות במכללה למנהל. בין לבין היה לי חשוב לקבל השכלה בבנייה ירוקה והייתי מבין הראשונים בארץ לקבל תעודת יועצת מטעם מרכז הבנייה הישראלי ולימודי קיימות מ-HIT.

ארגז הכלים שצברתי בשנות חיי מאפשר לי לתרגם את החלומות של הלקוחות שלי לשפת התכנון והעיצוב ולייצר חללים שהם בית.

לשירותכם באהבה, עינת

כפר דניאל