יש בנו את הרצון להחזיר את הנדנוד הילדותי לכל גיל ולכל מרחב.באתר של ease אפשר למצוא נדנדות מעוצבות בצורת מקרון, דונאטס וגלידה לצד נדנדות מעוצבות לחללים מוקפדים, בצורת הדומים וספספלים ת

ease הינו מותג חדש בתחום עיצוב הפנים. בease אנחנו מייצרים נדנדות ייחודיות להלבשת המרחב.

המוצרים הייחודיים של ease מוקפדים מאוד הן בעיצובם והן באיכות הגבוהה שלהם.
החזון שלנו הוא להעניק את הערך של תנועה בחיים ובמרחבים השונים.  אנחנו מאמינים שתנועה מייצרת הזדמנויות ושמחה. הצורך לנדנדות נולד מתוך כמיהה להירגע, להיות בעצירה גם כשהתנועה נמצאת.

יש בנו את הרצון להחזיר את הנדנוד הילדותי לכל גיל ולכל מרחב.באתר של ease אפשר למצוא נדנדות מעוצבות בצורת מקרון, דונאטס וגלידה לצד נדנדות מעוצבות לחללים מוקפדים, בצורת הדומים וספספלים תלויים.

נדנדות המתאימות לחדרי ילדים, לסלון או למרפסת. ובנוסף נדנדות שיכולות להיות פשוט מושלמות לבתי מלון, חדרי המתנה ומרחבי עבודה.

נורית צור, המייסדת והמעצבת של המותג ease. גרה בראש  פינה ומגדלת ארבעה ילדים לבד  ״אני אופטימיסטית חסרת תקנה, חדורת מטרה עם חלומות גדולים, מגיעה עם היסטוריה מורכבת ולא פשוטה ולכן מחויבת ורוצה להפיץ שמחה דרך תנועה, צבעוניות וילדותיות.

אני מאמינה בשיתופי פעולה ובוחרת את האנשים שרוצה לעבוד איתם לא לפי הצעות מחיר או דירוג בכוכבים, אפילו לא לפי כדאיות מעשית, רק על פי כימיה, זיהוי יכולות וערכים משותפים – אנשים בתנועה.

ease הינו פיתוח ישראלי ייחודי ובעל רישום עיצוב. המוצרים של ease עומדים בכל התקנים הנדרשים.

מוזמנים לנוע איתנו ביחד – And don't forget to Swing.