חברת OKA אוקה בית של רהיטים הוקמה בשנת 2017 על ידי יעקב בן זאב במטרה להעניק לצרכן מגוון אדיר של רהיטים ואת כל צורכי הריהוט במקום אחד במחירים מעולים!

אולם התצוגה שלנו משתרע על פני בניין שלם בעל שלוש קומות בשטח כולל של 3,000 מטר מרובע הכולל תצוגות של פינות אוכל, חדרי שינה, כורסאות, כיסאות אביזרים ומערכות ישיבה ממיטב המותגים והחברות בעולם.

אוקה הינה משווקת רשמית של מותג העל האיטלקי קובו רוסו – Cubo Rosso ישראל ומחזיקה במלאי מבחר דגמים גדול של המותג אשר מוצג במחלקה ייחודית בחנות.

מערכות הישיבה של קובו רוסו – Cubo Rosso הינם מערכות ישיבה בעבודת יד ברמות הגבוהות בעולם. כל רהיט נבדק בקפדנות עד לפרטים הקטנים על מנת להעניק נוחות ואיכות לאורך שנים ארוכות.

כמו-כן, תוכלו למצוא את מותג הנוחות העולמי CHEERS PREMIUM – מערכות ישיבה המיועדות לנוחות אופטימלית כולל ריקליינרים ואפילו תא מיוחד לשתיה קרה.

אנו ב oka עומדים לשירותכם עם צוות מקצועי ומנוסה בעל ידע וניסיון עשיר בעולם העיצוב, יחד נעזור לכם לדייק בבחירות של כל הפריטים שיובילו ליצירת בית החלומות. אנו מבטיחים להמשיך לחדש ולהביא את הקולקציות המעודכנות ביותר מבתי העיצוב המובילים בעולם.

מומלץ מאוד לתאם פגישה אישית עם המעצבים שלנו בטלפון ולהביא תמונות ומידות של החללים בבית להתאמה אופטימלית של הריהוט והאביזרים.

שד׳ המלך חסן 11 קרית עקרון (צומת ביל"ו)