התאמה אישית מדויקת – הבשורה החדשה בעולם השינה

שינה איכותית מתבטאת ביכולת להירדם בתוך זמן קצר, מבלי להתהפך מצד לצד כדי להגיע לתנוחה הנכונה; ביכולת לישון שינה רציפה, וביכולת לישון את מספר שעות השינה המתאים לגילנו. אחד הגורמים המשמעותיים לשינה איכותית הוא מזרן אורתופדי איכותי ובהתאמה אישית.

מיטה מעוצבת
AL

החידושים הטכנולוגיים בעשור האחרון וההבנה כי פתרונות מותאמים אישית הם תנאי הכרחי בעולם מתקדם, הביאה את חברת ליילאקס (laylux.co.il) לפתח גישה חדשנית ומהפכנית בתחום מערכות השינה. ייצור מזרן שמתוכנן בהתאמה מלאה למתאר הגוף שלנו – ועל זה נאמר "ברוכים הבאים למערכות שינה בהתאמה אישית – הקידמה כבר כאן", כך אומר לנו אורן מועלם, מנהל המותג של החברה.

אלו מערכות שינה קיימות היום?

מערכות שינה אורתופדיות שכולנו מכירים מתיימרות להציע שילוב של תמיכה בגוף ונוחות שכיבה באמצעות חלוקה שווה של משקל הגוף. המזרנים מאפשרים תנוחת שינה נכונה, שמשחררת נקודות לחץ ומפחיתה את המתח על הגב, הצוואר והמפרקים. קיימים בשוק מספר סוגים של מזרנים אורתופדיים והם מסווגים כקפיציים או לא קפיציים.
מזרנים אורתופדיים עשויים בדרך כלל מחומרים איכותיים כגון קצף זיכרון, לטקס או סלילי כיס. חומרים אלה מספקים את התמיכה הדרושה לשמירה על עמוד השדרה ולהקלה על נקודות לחץ בגוף. הם מגיעים ברמות קשיחות שונות, ומאפשרים לנו לבחור את זו המתאימה ביותר להעדפותינו ולצרכים האורתופדיים שלנו.
המזרנים האורתופדיים נועדו לפזר את משקל הגוף באופן שווה, ולהפחית את הלחץ על אזורים רגישים כמו הגב התחתון, הירכיים והכתפיים כאשר חלק מהמזרנים משלבים טכנולוגיות קירור כדי לווסת את הטמפרטורה ולמנוע הצטברות חום במהלך הלילה, וחלקם מאובזרים בבדים היפואלרגניים, המפחיתים את הסיכון לתגובות אלרגיות או גירויים.

מיטה מעוצבת
מיטה מעוצבת

מערכות שינה חדשניות, המיוצרות במיוחד עבורנו

ככל שהמודעות לבריאות עולה, כך יותר ויותר אנשים מבינים, כי המענה לצרכים הבריאותיים, אינו אחיד בעבור כולם. וכפי שבעולם הרפואה מתפתחת מגמה של התאמה אישית, ולא טיפולים אחידים שמתאימים לכולם, כך גם בעולם השינה התעורר הצורך במתן מענה של התאמה אישית ומדויקת לצרכי הגוף שלנו בזמן השינה על המזרן.

על מנת לתכנן ולפתח מזרן שמותאם אישית אלינו, נדרשת, כמו בתחום הרפואה, היכרות מעמיקה עם נתוני הגוף שלנו. כשמדובר בהתאמת מזרן, נדרשים נתונים המאפיינים את גופנו – משקל, מבנה הגוף, מתארו וקימוריו, משמע מזרן, המיוצר במדויק למבנה גופנו, בדיוק כמו שזה נשמע.

אז מה מיוחד במזרן המיוצר בהתאמה אישית עבורנו?

בדיוק כמו שלא נרכוש 'מדרסים מהמדף בחנות' ונעדיף ללכת למומחה שייצר בשבילנו מדרסים בהתאמה אישית לאחר בדיקות ומדידות של כף רגלינו, כך גם מזרן בהתאמה אישית מיוצר רק לאחר בדיקות של צוות המומחים את נתוני הגוף שלנו.

חשוב לנו לציין, מוסיף אורן, "המזרן אינו עוד 'מזרן אורטופדי' הנמכר בחנויות, אלא מיוצר רק לאחר אבחון וניתוח נתוני הגוף שלנו. מידת הקשיחות של המזרן ופיזור אזורי הקשיחות נעשים בהתאמה מלאה לאזורים שזוהו כרגישים אצלנו ושמצריכים תמיכה"

לישון כמו שהגוף שלנו מבקש

כשאנחנו ישנים על גבי מזרן שמותאם אך ורק לנו, מזרן שמתאים באופן מדויק ומוקפד למבנה גופנו, למשקלו ולקימוריו, הגוף שלנו מגיע לרגיעה ולשחרור מיטבי. מצב הרגיעה משפיע באופן משמעותי על איכות השינה שלנו. וכמו שכולנו כבר יודעים, לאיכות השינה יש השפעה ישירה על איכות חיינו הפיזית והנפשית, על יכולתנו לתפקד באופן אופטימלי במהלך היום, על רמת הריכוז שלנו ועל הבריאות הכללית שלנו.

אז אם חשבנו שרק בעולם הרפואה התקדמנו לרפואה מותאמת אישית וטיפול מותאם אישי, הרי ש-LAYLUX הביאו את הבשורה גם אל  עולם השינה. "אם שליש מחיינו אנחנו ישנים, אז כדאי שאיכות השינה שלנו תהיה מקסימלית, שהרי כולנו כבר מבינים את הקשר החזק בין שינה איכותית לבריאות הגוף שלנו" מסכם אורן את המפגש ביננו.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...