מגנים על הבית: פתרונות ההצללה שאתם מוכרחים להכיר

העונה החמה מתקרבת וזה הזמן המושלם לצייד את הבית בפתרונות הצללה שייצרו את החיבור בין הבית לחוץ בצורה האופטימלית ביותר. עם הסוככים ופרגולות האלומיניום האיכותיים של "סולריס" אפשר להיות בטוחים שמדובר בפתרון האיכותי ביותר

הקיץ בפתח וכולנו מחפשים פתרונות הצללה טובים לבתים שייצרו ממשק טוב יותר בין הבית לחוץ. חברת סולריס מייצרת את פתרונות הצללה האלו ומאפשרת ניצול טוב יותר של שטח הגינות והמרפסות, כשהיא הופכת אותם לחלק בלתי נפרד מהבית לאורך כל עונות השנה.

 

פרגולה

פרגולה

 

"אחד המעברים הבולטים והחשובים של שוק הפרגולות בעולם היה המעבר מעץ לאלומיניום",  מספר רמי בכר, סמנכ"ל שיווק ומכירות של סולריס. "פרגולות אלומיניום, בניגוד לאלו העשויות מעץ, מאפשרות את ההגנה הטובה ביותר מפני גשם באמצעות גגות חשמליים. עמידותם לאורך שנים בכל תנאי מזג האוויר מעניקה לצרכן אחריות ארוכת טווח. האלומיניום אינו דורש תחזוקה מתמדת וניתן לקבלו בעיצובים שונים, מודרניים ומינימליסטיים והוא מותאם לבניה בפנטהאוזים ובנייה רוויה".

 

הקמת פרגולה

הקמת פרגולה

 

פרגולה

פרגולה

 

פינת ישיבה בחוץ

פינת ישיבה בחוץ

 

חברת סולריס הוותיקה והגדולה בישראל משווקת סוככים ופרגולות במיטב העיצוב האיטלקי, ומציעה פתרונות הצללה מאלומיניום למעלה מ-30 שנה. סולריס היא המייצגת הבלעדית בישראל של חברת BAT האיטלקית המובילה בעולם בתחום הפרגולות ופתרונות ההצללה מאלומיניום.

 

קבלו הצצה למגוון פתרונות ההצללה של סולריס:

בית עם בריכה

בית עם בריכה

פרגולה עם נוף לים

פרגולה עם נוף לים

בית עם פרגולה

בית עם פרגולה

בית מודרני
פרגולה
פרגולה מיוחדת
מטבח לבן
553
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...