אחת שיודעת: עיצוב חדר של נערה ברמת אביב

במקום להפתיע את הבת הגדולה בחדר שינה חדש לחלוטין, הוחלט לשתף אותה בתהליך ולשאול את דעתה על כל דבר ועניין. והתוצאה - עיצוב קליל שלא מכביד על החדר, אך במקביל משדר בגרות וענייניות

17 מ"ר
אדריאן דודה
ענבל יפה Baloo Living

הדיירים: נערה מתבגרת
המקום: רמת אביב

זוג הורים החליטו להפתיע את הבת המתבגרת שלהם ולעצב לה חדר שיהלום את גילה ואת אישיותה. לאחר מספר שיחות, המעצבת שכנעה את ההורים שכדאי מאוד לערב את הנערה ולשתף אותה בהחלטות. כך הפכה הבחורה הצעירה למובילת הדעה העיקרית בפרויקט, ולמרבה השמחה וההפתעה, הנערה ביקשה לצאת למסע הזה בשיתוף ההורים, שאת דעתם היא מכבדת – וכולם יצאו מרוצים.
תחילה נערכה פגישת קונספט משותפת ובה הועלו מספר צרכים ורעיונות לביצוע. החדר עצמו הוא מרווח, מואר ובעל חלונות מיוחדים בצורתם. עיצוב החדר נועד לספק במה מייצגת לאישיותה של הבת ולהעדפותיה. בראש ובראשונה הייתה הבת אמורה לקבל החלטה לגבי צבעי החדר וגווניו, וכך הגיעה לבחור בגווני הכחול והתכלת, צבע שהלם מאוד את עיניה הכחולות.
המעצבת בחרה בסגנון עיצוב קליל שלא מכביד על החדר, אך במקביל משדר בגרות וענייניות. חשוב היה לה שסגנון העיצוב יתאים לנערה גם בעתיד, כדי למקסם את ניצול השטח ולממש פונקציות שונות הוחלט על נגרות בהזמנה אישית. הוחלט להשקיע בשולחן ארוך מעץ עם יחידת מגירות, במיטה זוגית המקבילה לקווי החדר ובארון בגדים שהוצב בתוך נישה ייעודית לכך.
שולחן עץ בחדר שינה
מיטה, שולחן וארון – נגרות פרטית, כיסויי מיטה – גולף&קו
כדי לברוח קצת ממראה "חדר התלמידה", הוחלט להתקין נישת מדפים מעל השולחן, שתשמש רק לאביזרי נוי ולא לספרים – אלה אוחסנו במגירות ובמדפים נשלפים בארונות, כאשר הוקצה מקום מיוחד לספרי בית הספר. ההנחה הייתה שאביזרי הנוי המלווים את הנערה בתקופה העכשווית יוחלפו בקלות בעתיד עם שינויי האופנה ונושאי ההתעניינות. למרות שבוצעה הכנה של שקעי טלוויזיה, הדיירת הצעירה החליטה לוותר ולהשתמש במסך המחשב הגדול כמסך טלוויזיה.
כיסא – טולמנס
המיטה שנבחרה הייתה בעלת קו נקי, בלי עיטורים וסלסולים. הייתה התלבטות לגבי כיסוי המיטה – האם הנערה תקפיד לכסות את המיטה מדי יום? האם החברים לא ישתרעו על הכיסוי? אבל הנערה והוריה הגיעו למסקנה שמיטה מכוסה, שמונחות עליה כריות (בצבעי תכלת וטורקיז), הופכת את המראה למכובד ומעוצב. לצד המיטה מוקמו שתי שידות לבנות ובהן מגירה לאחסון. מעל השידות הוצבו מנורות לילה שתמיד תורמות לאווירה.
שידות עץ ליד מיטה
שידות לצד מיטה –  URBANIKA, כריות- טולמנס
חדר שינה
חדר שינה עם חדר רחצה
איבזור צעיר הותקן על הקיר הגדול בחדר – נישות עץ צבועות לבן עם מראות בתוכן. בנישות אלו מוקמו אקססוריז שונים ועציצים יפים המשתקפים במראות. לקיר ממול נרכש ראי מלבני, שגם מגדיל את החדר וגם "משקף" בתוכו את הקיר ממול, על אביזריו. טפט בגוון תכלת רגוע ומזמין הודבק על שני קירות בחדר – קיר גב המיטה והקיר שבתוך נישת המדפים מעל שולחן הלימודים, מה שיצר זרימה ומראה הרמוני.
החזרה על אותם גוונים יצרה מסר של רוגע ונעימות גם בחדר הרחצה הקטן הצמוד לחדר השינה. דלת ההזזה הנסתרת בקיר מאפשרת ניצול של מקסימום מהשטח ולא מפריעה. השטח שנוצר מעל מנגנון ההדחה של האסלה מאפשר שטח איחסון נוסף. המראה הגדולה מעל הכיור יוצרת אשליה של ממדים גדולים יותר מהקיים, ופסיפס התכלת משתקף בה בצורה יפה.
שידת עץ בחדר רחצה
כיור רחצה
גם לחדר זה נרכשו אקססוריז יפים על מנת להשלים את האווירה. על אף שמדובר בחלל קטן יחסית, נדרשו מספר ימי קניות עד שנמצאו כל האקססוריז הדרושים. כי כשיודעים מה מחפשים ומצליחים לדמיין, הכל הרבה יותר זורם וקל.
קופסאות תלויות על קיר
אקססוריז – פלורליס, מדפים עם מראות – פלורליס
פסלי אייל
פסלים
פסלים
פסלים
קריסטלים
סטיילינג
תוכנית החדר:
שרטוט בית
רשימת ספקים חלקית:
שידות לצד מיטה –  URBANIKA
אקססוריז- פלורליס
מדפים עם מראות – פלורליס
מיטה, שולחן וארון – נגרות פרטית
כיסויי מיטה- גולף&קו
כריות- טולמנס
כיסא- טולמנס

 

553
45 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

חדר מהמם
מקסים!מאוד לטעמי

life
Since I passed the course, I am much happier and learn to look at life in a positive way, my income is growing, I strongly recommend nothing !! http://39d96ng-k7zqht5jh8xkrk1r9t.hop.clickbank.net

נראה זקן ומשעמם עבור נערה

נחמד אבל ממש לא פרקטי
נראה יותר כמו מוזיאון ולא כמו חדר ילדים/נערים.

איפה האישיות של הנערה ???
הכסף מכסה אותה....מעדיפה חדר שמבטא אישיות של נער או נערה מתבגרים מאשר חדר שעוצב ונקנה על ידי מעצבים והורים....

אין כאן שום עיצוב
לקחו נגר יקר ובנו הכל מחדש, לא פרקטי בכלל ויקר. אין מקום לספרים, אין מקום לבגדים שבדיוק הורידו, אין מקום לתליית עליונית וכד. להציג חדר במלון זה לא פרקטי לחיי יום יום.

כשיש כסף, זו לא חוכמה להשיג תוצאה כזו
הייתי שמחה לראות חדר שעוצב בתקציב של משפחה ממעמד הביניים. למי מאיתנו יש כסף לחדר לכל ילד, ועוד עם שירותים צמודים? התוצאה יפה בעיני, אבל בדירות שבהן רובנו מתגוררים אין אפשרות לחלונות כאלה, ואין מקום למיטה כפולה לכל ילד. פשוט אין. לכן, בעיני לפחות, מדובר בפספוס ענק.

נראה כמו חנות שמונצעס בצבע טורקיז
ולא חדר של נערה בת 17. תנקו את כל הג'אנק וזה יראה חביב.

עיצוב פנים נפלא לבית אבות או דיור מוגן

חלום של כל נערה
פשוט מהמם אין דברים כאלה! העיצוב מאוד לטעמי!

מקסים! אני מאוד אוהבת את החדר

האם הפרופיל של החלון ברזל או אלומיניום?

חמוד ביותר -מאיפה המנורות שעל שידות הצד??
חבל שמחביאים את הספרים, גם אם הם ספרי לימוד של בית הספר. אפשר היה לעטוף אותם בדפים יפים אם רוצים לשמור על אחידות בעיצוב (ואחידות היא מילת המפתח בחדר הזה). מתה לדעת מאיפה המנורות שעל שידות הצד...

מקסים!,איזה פינוק ויופי
חדר מקסים, העיצוב כל כך לטעמי.רגוע

יפה
אני בת 63 והחדר מאוד לטעמי. אז לא ברור לי האם הטעם שלי צעיר או שהטעם שלה מבוגר. החדר יפיפה.

פשוט הורס!
פשוט הורס! הכי בטעם! מאוורר, רענן, נעים ויפה יפה....

עבודה מהממת. להיכנס ולא לצאת!
הבתים הקטנים גם מפלורליס?

אהבתי ביותר! הכל משתלב מושלם

קבלת יועוץ איך להתאים את החדר גם לנערה וגם לילדה ג
צבעים מדהימים כייף לנערה. אם רוצים להתייעץ בקשר סיגור החדר שיתאים גם לילדה בת 6 ולנערה בת 16 ואיך לחלק את החדר גם לספריה וגם לדברי נוי האם ניתן לקבל ייעוץ ואם כן כמה יעלה לנו. תודה

יפה? יפה! צעיר? זקן!!
חדר של סטודנטית בשבדיה בלי אישיות ובלי תחומי עניין, בלי תכשיטים ? בלי קשקושים? בלי תחביבים? רק חובבת עציצי פלסטיק וחיות מעץ??? לבן שלי יש יותר שמונצעס במדף אחד מאשר כל החדר הזה. יופי, אז זה יפה. מתכתב.

חדר מושלם! נראה אירופאי

כמו ממלכה
לא חדר של נערה מתבגרת, אלא ממלכה שלמה של נערה מתבגרת. לא ראיתי משהו כזה! מקסים מקסים מקסים!

פצצה של חדר
ואי, אהבתי! מושלם!

מהמם, אחד החדרים השווקים!
מהיכן הטפט?

מהמם
מאוד יצירתי, אקססוריז מהממים

עיצוב נקי, מוקפד, הרמוני

מעלף

ממש לטעמי
הנישות מעל המחשב מוסיפות ויפות

יפהפיה
עיצוב מהמם, עדין ויפה

פשוט מושלם
חלום של כל נערה

מהמם
חדר באווירה נעימה, עיצוב נקי ויפה

מהמם
מקסים, עיצוב מהמם, נעים ומזמין

חדר רך ושמח
עיצוב מקסים, הטפט מוצלח מאוד, האקססוריז מוסיפים המון אופי לחדר. נעים ומוצלח.

מושלם
וואו. מושלם לגיל הזה (ובכלל). אהבתי את חלוקת הספייס, הצבעים הנעימים והמרגיעים והאקססוריז. מקסים!

עיצוב משגע, חדר מהמם
כיסוי מיטה מהיכן?

הצבעים מהממים, עיצוב שעושה נעים בלב
מהיכן האקססוריז בנישה?

מהמם!
תאמצו אותי! המעצבת הוציאה את כל הטוב שבהורים ובילדה. עיצוב מושלם וחדר מהמם. תהני

מקסים, מקסים, מקסים
וואו איזה יופי

מקסים!,איזה פינוק ויופי
חדר מקסים, העיצוב כל כך לטעמי.רגוע

מהממם, עיצוב הורס
פשוט מהממם

לא הבנתם - זה כתבה פרסומית.
תשלשלו כמה מעות למגזין וגם לכם יתנו ...

צילום פרסומת!
החדר אולי חביב אבל אין בו שום דבר צעיר! הטקסט מספר לנו ש..."הגיעו למסקנה שמיטה מכוסה...הופכת את המראה למכובד ומעוצב" - ולמה לעזאזל חדר למתבגרת צריך להיות "מכובד"??? (אני רוצה לדעת בתור אבא ל 2 מתבגרות) ולמה צריך את כל העציצים המלאכותיים המכוערים שהמעצבת דחפה בכל פינה? במקום לתת לילדה "לקלקל" את העיצוב עם החפצים שלה, שהיא אוהבת.מה שאולי היה הופך את החדר לאישי ומענין. אני בטוח שהילדה הנחמדה תשפר מאד את העיצוב ברגע שיאפשרו לה לסלק את כל האביזרים. החדר הזה כרגע נראה כמו מודעה של חנות רהיטים!

נחמד. לא יותר
חדר נעים ונחמד אבל לא הצלחתי לזהות בו משהו מאד יחודי. לטעמי לא ראוי לכתבה..

חדר סטנדרטי לזוג
יהיה לה ככ הרבה שנים להיות בחדר משמים כזה. זה הזמן לתעוזה וקצת עניין. אפשר היה למקסם את החדר לפינת אירוח לחברים למשל....

שרית שני חי- מעצבת על ברמה עולמית
חבל שלא הבאתם גם חדר שעיצבה שרית דני חי. יש בארץ גאון שקוראים לה שרית שני חי. מעצבת על לחדרי נוער וילדים. עבודותיה ברמה אחת מעל כל האחרים. (גם ברמה עולמית) לגבי החדר שעוצב והמתואר למעלה : הוא יפה . אין ספק אבל חדרים שמעצבת שרית שני חי הם יצירת על. פרסמו גם מעבודותיה

int(0) cat: 595prof: 0
המלצות נוספות
בודק...