המדריך השלם לרכישת מטבח

היצע המטבחים הקיים בשוק הוא עצום ומגוון הסגנונות והאיכויות הוא אינסופי - אז איך יודעים כיצד לבחור את המטבח האולטימטיבי? על מה חשוב להתעקש ובמה אפשר לחסוך? המדריך השלם

יח"צ

המטבחים של היום הם לא המטבחים של פעם, וכל מי שבונה או משפץ את ביתו נתקל בהיצע מבלבל, בטווח מחירים רחב ובאיכויות שונות. חברת חמד מטבחים המתמחה מזה ארבעה עשורים בתכנון ובניית מטבחים,  עושה סדר ונותנת לכם את הטיפים החשובים באמת בדרך לרכישת המטבח.

עיצוב משתלב

כשמדובר במטבח, רובינו נשים את הדגש המהותי על העיצוב החיצוני שלו, ובצדק, המטבח ממלא תפקיד מרכזי בבית ונוכחותו הדומיננטית משפיעה באופן ישיר על סגנון הסביבה הביתית. בבחירת עיצוב המטבח צריך קודם כל לאתר את הסגנון שישלים את החלל. בבתים בהם חלל המטבח פתוח ומתחבר לסלון כדאי לבחור בעיצוב מינימליסטי בעל צבעים בהירים ורכים, הנייטרליות של הצבע תאפשר החלפה של ריהוט מעת לעת מבלי להגביל את מנעד הסגנונות. הסגנון הכפרי יתאים גם הוא לחללים פתוחים, ובכלל, הבחירה בגווני העץ הטבעי תעניק למטבח מראה חי ועדכני לאורך שנים.

עיצוב מטבח
עיצוב מינימליסטי וצבעים בהירים. (צילום: חמד מטבחים)

על טעם ועל חומר

דגשים חשובים נוספים בבחירת המטבח נוגעים לבחירת החומרים של משטחי העבודה. בכדי להשיג שימושיות ופרקטיות לאורך זמן, חשוב כבר בשלב התכנון לשים דגש על החומרים כיוון שהמטבח חשוף באופן מתמיד למגע עם חומרי ניקוי שונים. בנוסף לעמידות לחומרי ניקוי, משטח עבודה ראוי צריך להיות עמיד גם בפני טמפרטורות גבוהות ושריטות.

תכנון חכם

מעבר לעיצוב, חשוב שמטבח יענה על הצרכים הפונקציונליים ויהיה חלל שנוח לשהות בו. כדאי להשקיע כמה שיותר בפתרונות ובהתאמה אישית בשלב התכנון כדי לקבל תוצאה שתענה על הצרכים ככל הניתן.

מטבח חמד
עמידות לחומרי ניקוי, טמפרטורות ושריטות. משטח עבודה ראוי.  (צילום: חמד מטבחים)  


ענייני תקציב

לפני צאתכם לרכישת המטבח חשוב שתדעו כי המטבח הוא אחת מההשקעות הרציניות והכבדות בבית וכי טווחי המחירים בשוק רחבים, משמעותיים וטומנים בחובם את איכות המוצר ואת המקצועיות בזמן ההתקנה, על כן, לפני הרכישה חשוב מאד לערוך סקר שוק קפדני ועמוק.

מטבח
חלל ידידותי שנוח לשהות בו.  (צילום: חמד מטבחים) 

אביזרים משלימים

בסופו של דבר נוחות המטבח תלויה בפרטים הקטנים; ווי תלייה, מוטות וילון ומשטחים נשלפים, הם שעושים את ההבדל בין מראה סתמי לחינני ובין סרבול לאיכות. האבזור המשלים בא לידי ביטוי בפרזול איכותי המשלב חומרים חזקים כמו עץ ומתכת בידיות מסוגננות ונוחות ובמסילות עם מנגנונים חדשניים.

מטבחי חמד
מקצועיות, דיוק ועיצוב מותאם אישית. חמד מטבחים. (צילום: חמד מטבחים)

עולם חדש של עיצובים

חברת מטבחי חמד הותיקה מציעה מגוון רחב מאד של מטבחים מעוצבים. ברשות החברה נגריה הפועלת מזה 30 שנים והעבודה בה מדויקת, מקצועית וקפדנית מאד. החלקים של המטבחים, כולם, מהפריט הכי פשוט וקל ועד לטכנולוגיות מתקדמות, מיוצרים אך ורק בידי החברה, כשכל שלבי התכנון נעשים בצמוד לרצונו ובהתאם לחלומו של הלקוח. מומחי החברה ישמחו להדריך אתכם בבחירת המטבח המתאים לכם, על ידי מתן של מגוון פתרונות שיקלו על העבודה וההתנהלות במטבח ויחשפו אתכם לעולם חדש של עיצובים.

יש לכם טיפ חשוב משלכם בעניין רכישת מטבח? ספרו לנו בתגובות

234hamad
748hamad
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

int(0) cat: 593prof: 0
המלצות נוספות
בודק...