יושבים לאכול: חיסכון גדול מקום ועיצוב מותאם אישי

רוצים שולחן גדול לאירוח אבל אין לכם מקום? מחפשים עיצוב עם אמירה אישית ולא רוצים להתפשר על שולחן מתצוגה?. שולחן סלון שהופך לפינת אוכל, קונסולה שנפתחת לשולחן אוכל ודלפק שנשלף מהמטבח בשעת הצורך, אלו רק חלק מהשולחן החדשים של חברת בלורן, מוזמנים להציץ.

חווית הבישול והאירוח תופסת היום חלק גדול מחיינו, ולא תמיד יש לנו מקום לשולחן גדול כמו שהיו רוצים. לכן אנחנו צריכים פתרונות פונקציונליים, נוחים ולא פחות חשוב גם מעוצבים שיתנו לנו את המענה לשולחן המושלם.

שולחן סלון ומטבח ביחד

הקו המעוצב של שולחנות עם רגלי האלומיניום, מאפשר את הפתרון היצירתי של שינוי גובה פלטת השולחן בזכות המבנה הרגליים. יתנו לכם מענה מושלם לשולחן סלון ביום יום, וכשולחן אירוח בפינת האוכל בשעת הצורך. שניתן להגדיל אותו במידת הצורך.
ארוחת ערב זוגית
ארוחת ערב זוגית

דלפקים נשלפים

לניצול אופטימלי של חלל המטבח תוכננו הדלפקים הנישלפים. הפטנט החדש של בלורן מאפשר לכם לשלוף את השולחן ממגרה במטבח  ובכך הוא יכול לשמש כדלפק לאכילה או לחילופין להגדיל לכם את משטח העבודה . שהדלפק "מקופל" הוא מאוכסן מאחורי חזיתות המטבח שמאפשר לשמור על עיצוב חיצוני נקי.
דלפק נשלף
דלפק נפתח
דלפק נשלף

מראה הטוטאל לוק

לכל מי שחשק בהתאמה עיצובית מושלמת בן דלתות המטבח, חיפויי הקיר, שולחנות האוכל וכדומה, בלורן יכולה יודעת לתת את המענה לכך ותיתן ותחסוך לכם את התרוצץ ממקום למקום.

שולחן בהתאמה אישית

אם אתם רוצים את תמונת הנוף המושלמת שצילמתם באחד הטיולים על משטח זכוכית השולחן שלכם, או כל תמונה אחרת יש לכם אפשרות לעצב את משטח הזכוכית שלהם.
כדי להתאים את השולחן למשתמשים בצורה הטובה ביותר יש להתחשב בגודל החלל, מספר סועדים, הרגלי אכילה ואירוח. בלורן מציעה מבחר של פינות אוכל : שולחנות נפתחים, קבועים ודלפקים נשלפים. פינות האוכל הן בעיקר פונקציונליות אך ללא התפשרות על הקו העיצובי.  השולחנות מגיעים במידות, גימורים ועיצובים שונים , המאפשרים התאמה מושלמת לכל חלל. השולחנות עשויים מפרופיל אלומיניום ומוצעים עם מגוון משטחים כגון: זכוכית, עץ, שיש וכדומה.
שולחן ו2 כיסאות
כיסאות וינטג'
בלורן
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...