נותנים עבודה: שדרוג פינת העבודה הביתית באמצעים פשוטים

צאו מהאפרוריות המשרדית והלבישו את פינת העבודה האישית שלכם קודם כול בשביל עצמכם, עוד לפני שהדלקתם את המחשב והתחלתם לתת עבודה

 

חדר עבודה בסלון צבעוניסביבה אישית נבחרת. עיצוב: מיטל צימבר. צילום: נדב פקט

 

 

רוב זמננו מוקדש לעבודה, אם נאהב זאת ואם לא, וחלק מהזמן מוקדש לעבודה גם בבית. במקום העבודה לא תמיד יש לנו שליטה על הסביבה האישית, אבל הבית שלנו מאפשר לנו לחגוג עם הפינה בלי שום חוקים, בלי בוסים ובלי שלמישהו תהיה הערה לומר על כך. כדי להפוך את מקום העבודה הביתי למלא השראה עבורנו, ולהקשיב לבוס האמיתי, אנחנו, הנה כמה חוקים שדווקא כדאי לאמץ.

 

 

 

זריקה של צבע


תמו ימי המשרדים האפורים והחומים עם הקירות הלבנים ובבית האפשרויות הרבה יותר מגוונות ומעזות. בבית אפשר לשבור מוסכמות ולבחור בצבע שולחן אחר, בטפט, בצבע קיר רווי, במדבקות קיר ואפילו בדוגמת פסים, משבצות או זיגזג.

 

פינת עבודה צבעוניתעיצוב וצילום: מאיה אמיר

 

 

הבעה אישית


עבודה זה עניין רציני אבל דווקא בגלל זה אפשר להקליל את האווירה עם פריט מחויך אחד או שניים, בובה, אוסף או משהו אישי שאוהבים כמו תמונות משפחתיות שיהיה נעים לראות בשעת העבודה או את בובת הפופ האחרונה שקניתם.

הכול מתחיל מהשראה


רשימות ביומן הדיגיטלי זה מובן, אבל פתקיות על לוח השראה זה הרבה יותר פאן. אם אתם בעלי עיסוק יצירתי וגם אם לא, לוח השראה יאפשר לכם לבטא את טעמכם בבחירה של גלויות, תמונות ופיצ'פקעס נוספים, לצבור רעיונות שאתם צריכים לראות מול העיניים, ובקיצור, להיות מי שאתם בלי להתחשב במה יאמר חבר לעבודה על כל פיסות המידע.

 

מסמר שעל הקיר


אם כבר השקעתם בקיר צבוע או בלוח השראה, למה לא להוסיף פנינה אמנותית, הדפס או תמונה לטעמכם במקום ההסמכות והתעודות הממוסגרות הרגילות?

אור, אוויר וחיים


אם אפשר למקם את שולחן העבודה ליד דלת שמובילה החוצה או ליד חלון פתוח, הרווחתם אור טבעי ולפעמים גם אוויר טוב. אם השולחן ספון מתחת למדרגות או בחדר צדדי, תוכלו להוסיף מעט מן הטבע בעזרת כמה עציצים ופרחים למען החיוּת.

אקססוריז שווים


שולחן העבודה הוא המקום להציב את כל האקססוריז המושקעים שאוהבים ואין להם מקום אחר בבית, החל מפח אשפה מעוצב או מנורת שולחן חביבה ועד מאגד מכשירי כתיבה ופלאנר שהייתם חייבים לקנות בחנות.

 

 

מרכזית
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

בודק...