זהו עצם העניין: עיצוב מרהיב לסניף של מסעדת בשרים

קרניבורים - התפקדו! סניף הרצליה של מסעדת "עד העצם" לובש עיצוב חדש - גם תעשייתי יותר אבל גם אלגנטי יותר

200 מ"ר
א.א.י. הנדסה
סטודיו InsideOut - אביטל אבקסיס ואירית וילנסקי

מסעדת עד העצם הרצליה

 

המקום: מסעדת עד העצם הרצליה

 

 

עיצוב הסניף המחודש של סניף "עד העצם" בהרצליה נולד מתוך רצון ליצור שפה חדשה ורעננה לרשת הוותיקה. הסטודיו שהופקד על האדריכלות ועיצוב הפנים בפרויקט כיוון ליצירת שפה מתוחכמת ובוגרת, המשקפת את ניסיונה רב השנים של המסעדה, אך עם פרשנות עדכנית, קלילה ואלגנטית יותר.

 

 

מסעדת עד העצם הרצליה

כיסאות: BASIC COLLECTION, שולחנות בטון: ארטן בטונדה, תאורה דקורטיבית: סטודיו BEAM

האתגר הגדול היה, שהמסעדה היא מסעדה עובדת, לכן הסטודיו נאלץ לעמוד בלוח זמנים צפוף – 3 שבועות שיפוץ בלבד. על מנת לייעל את התהליך, כל הפריטים הוזמנו והוכנו מראש, ובהינתן האות לתחילת השיפוצים – נכנסו ובאו בעלי המקצוע בזה אחר זה, מתוזמנים כמו שעון שוויצרי. ראשון להכנס היה צוות הריסה, אחריו הגיע צוות הקבלנים לכלל עבודות הבניה, החשמל, הריצוף המיזוג והתאורה. בד בבד נכנסו הנגר, המסגר, אנשי הנירוסטה למטבח, אנשי התאורה והריהוט. האתגר של הסטודיו היה כפול – גם ליצור חלל מזמין ומרשים, וגם לעמוד בלוח הזמנים הצפוף שדרש תיאום מוקפד בין כל הספקים.

מסעדת עד העצם הרצליה
ספסלי עץ – נגריית חוץ עץ, גרפיקה ומיתוג – סטודיו VONSY

 

מסעדת עד העצם הרצליה

 

בעיצוב המקום נעשתה בחירה בחומרים בעלי קונוטציה תעשייתית כמו בטון ורשתות ברזל, אשר מתקיימים לצד חומרים ארציים כמו עץ טבעי ופח חלוד, ויחד יוצרים אווירה מחוספסת אך חמה. פריטי הריהוט, החיפויים וגופי התאורה עוצבו כולם במיוחד לפרויקט על ידי הסטודיו, והם מצליחים לייצר בהצלחה אווירה נעימה, מזמינה ואינטימית בהמשך לקו העיצובי השולט במקום.

 

הסטודיו עיצב מספר אזורים שונים המאפשרים מגוון סוגי ישיבה, המתאים לכל שעות פעילות המסעדה, משעות הצהריים עד השעות הקטנות של הלילה. העיצוב החדש מצליח לסקרן גם קהל חדש שמגיע למקום וכך מתאגדים במקום לקוחות חדשים לצד לקוחות ותיקים.

 

מסעדת עד העצם הרצליה
מחיצת ברזל מוארת – מסגריית טלמניה, תאורה דקורטיבית – סטודיו BEAM

 

מסעדת עד העצם הרצליה

 

 

 

רשימת ספקים חלקית:

ניהול פרויקט: גיא עזרן

תכנון מטבח: ג'קי דבח מחברת DC תכנון מטבחים

גרפיקה ומיתוג – יעל ירזין מסטודיו VONSY

נגרות אומן: רונן לנגליב מנגריית חוץ עץ

מסגרות אומן – טל מן מחברת טלמניה

ריהוט: BASIC COLLECTION

חיפויי בטון מיוחדים: ארטן בטונדה

תאורה דקורטיבית: סטודיו BEAM

תאורה טכנית: קמחי

חיפויי קרמיקה וכלים סניטרים: בוטיק קרמיק

 

 

 

 

553
1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קייטרינג על האש לאירועים קטנים אצלכם או במסעדה?
אני הייתי רוצה להציע לכם לעשות את האירוע שלכם במידה והוא אירוע קטן ואינטימי במסעדה הזאת אבל אם אתם רוצים לעשות אירוע חווייתי גם אם הוא קטן כי האורחים שלכם חשובים לכם יהיה כדאי לכם לעשות זאת עם חברת קייטרינג שמומחיותה הוא קייטרינג על האש לאירועים קטנים ובשל כך אני הייתי רוצה להמליץ לכם על חברת הקייטרינג צ'ורסקו התורן 8, יבנה 0508533331 http://www.churrasco.co.il/barbecue-catering-500/

בודק...