פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול קרן רוזנר
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום חלונות בהנהלת חברת קליל
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

לב העניינים: דירת קבלן עם אי גדול ל-8 אנשים

שימוש במגוון עשיר של חומרים, הרבה אזורי אחסון ויצירת חללים ציבוריים גדולים ומרווחים הולידו דירה בסגנון עיצובי חם, מודרני ואלגנטי. מוזמנים לסיבוב

מאת: תוכן שיווקי

04/01/2018
צילום: יואל אליווה
דיירים: זוג + 3 ילדים
מיקום: ת"א
שטח: 130 מ"ר + מרפסת 16 
תקציב: כ 500,000 ש"ח 
עיצוב פנים והום סטיילינג: ליז זומר
צילום: יואל אליווה
 
 
   
משפחה רכשה דירת מקבלן בצפון החדש של ת"א וביקשה להתאים אתו לצרכיה עוד בשלב התכנון. לבקשת הדיירים, המעצבת ליז זומר נתנה דגש לחלל מרכזי גדול ומרווח הכולל סלון מפנק, הרבה אזורי אחסון וסוויטת הורים מפנקת ומרווחת הכוללת חדר ארונות גדול ללא פשרות. המטבח, הוגדר כמרכז הבית, בדגש על מטבח מודרני פעיל, פרקטי, אלגנטי ומרווח. לכן, לאחר התלבטויות רבות החלט לוותר על פינת האוכל לטובת אי מרווח הכולל כיריים ואזור ישיבה עבור 8 סועדים.
 
 
 
 
 
 
 
צבעים וחומרים:

בעלי הבית ביקשו לעצב את ביתם בגוונים של שחור לבן וזהב. כך נבחרה סקלת צבעים הכוללת גוונים מונוכרומטיים שחור פחם, גווני אבן, עץ, זהב ונגיעות צבע קלות ליצירת סגנון מודרני חם ואלגנטי. סגנון זה בא לידי ביטוי בשימוש במגוון חומרים הכולל שילוב של צמר משובח, עץ, ברזל טבעי, מגוון בדי ריפוד, חוטי ברזל וטקסטורות הכוללים קווים גאומטריים הבאים לידי ביטוי בטפטים, בכורסאות בתאורה וכדומה.
 
 
 
 
 
 
תאורה עם הרבה מחשבה: 

התאורה בבית, תוכננה לפרטי פרטים וכוללת תקרה שקועה וגופים שקועים בגבס היוצרים פוקוס על פרטי אומנות ואביזרים בבית והיוצרים אווירה נעימה ומגוונת בהתאם לצורך. כמו כן, החיבור בין מגוון רחב של חומרים מעניק מימד נוסף של עניין ועומק. הכורסאות וגוף התאורה בסלון, נבחרו בקפידה ליצור קלילות מחומרים מעניינים המשלבים בין צמר משובח ונעים על גבי מסגרת פלדה, בהשראת הצמה הקלועה של רפונזל. שימוש במגוון רחב של טפטים בכל חדרי הדירה, מוסיפים עניין ומקשרים בין הצבעוניות בחלל לסגנון המודרני בדירה.
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 

רשימת ספקים חלקית, לדוגמא: 
דלתות - פנדור
רהוט לכל הבית + אביזרים - סיאם רהיטים
עבודות גבס - איציק אומן הגבס
תמונות סלון - 1 מתוך 135
מטבח + ארונות אמבטיה - דקור מטבחים
מודי קרמיקה
וואיט ספרינט - טכסטיל
תמונות - גלריה עד 1000
טפטים - מטפטים
תאורה - דורי קמחי + לוצ'ה תאורה
ארונות – דלקוב