פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

העץ הנדיב: בית מרווח בשמורת טבע אשר כולו נגרות בהתאמה אישית

בין ארון כניסה חצי סגור וחצי פתוח, ספסל משחקים בסלון עם מגירות אחסון, ארון קיר ענק בחדר השינה, הדירה שלפניכם משופעת נגרות שהותאמה באופן אישי לצרכי המשפחה, והתוצאה מנסרת עיניים

מאת: מערכת אתר בניין ודיור

13/03/2018
צילום: ליאור טייטלר


נגרות לכל הדירה: גיא גולד


הדיירים:
זוג + תינוקת
המיקום: שמורת הטבע - נס ציונה
השטח: 160 מ"ר + 140 מ"ר מרפסת
עיצוב פנים: רוני שני פלדשטיין


מול נוף קסום של שמורת טבע ירוק היו מיועדים לגור זוג צעיר וילדה, שקיוו להכניס את החוץ הטבעי פנימה ולשמור על קווים נקיים ומודרניים. בעזרת שילוב אקלקטי בין גוונים נקיים ונגיעות צבע נועזות שנתנו אווירה צעירה ועכשווית, נוצר עבורם בית מזמין ונעים. 
 
 
כל פרטי הנגרות עוצבו בהתאמה אישית לצרכי המשפחה והחלל המעוצב. פרטי הנגרות תוכננו בקפידה ולאחר היכרות אישית ולמידת הצרכים של הדיירים. לדוגמה - בדירתם הקודמת תמיד נוצר עומס על שידת הכניסה, כך שבדירה החדשה עוצב עבורם ארון כניסה שבחלקו סגור ובחלקו פתוח. ארון הכניסה מכיל מגירות לנעליים, ווי תליה למעילים ותיקים, ספסל ישיבה שיקל על הילדה לנעול בעצמה, ארונות אחסון צדדיים לכל הפיצ'פקעס שמצטברים בכניסה ומדף ספרים. בזכות החשיבה והירידה לפרטים לכל דבר יש מקום ולכן לא נוצר בלגן בדירה החדשה.
 


 

תומס - תאורה
 
 
דוגמא נוספת היא ארון חדר השינה, אשר היה ממש מורכב לתכנון מכיוון שהקיר היה בשני עומקים ובאמצעו היה חלון. עקב אילוצים אלו נוצר ארון קיר ענק ומרשים שבמרכזו ספסל ישיבה הכולל מגירות אחסון לנעליים, ולצדו מדפי ספרים פתוחים. האלמנט הזה שבר קצת את מסת הנגרות הגדולה, הקליל את הארון והפך אותו לפינת ישיבה נעימה בחדר.
 

נגרות: גיא גולד
 

אלמנט מעל מיטה - גליפס
 
 
במרכז הסלון נוצרה פינת משחקים: תוכנן ספסל ישיבה עם מגירות אחסון עמוקות שיהיו נוחות לפתיחה עבור הילדה. כך אפשר להוציא הכל, לשחק ולהשתעשע ובסוף היום להחזיר את הכל בקלות בחזרה ולחזור להרגיש בסלון של "מבוגרים".
 
 

ריהוט מעוצב: לכל העסקים ובעלי המקצוע
ריצוף וחיפוי: לכל העסקים ובעלי המקצוע 


 • 4.
  התחלה מצויינת, נגרות יפה
  צופית | (03/22/2018)    
  חדר ילדים וחדר שינה יפים, החלל הציבורי התחלה מצויינת אבל משהו בו יוצר תחושה שהכל מרובע קצת. צריך לרכך אבל לפי התמונות די ברור שהדיירים יעשו זאת גם בלי העצה שלי. המטבח נראה לא גמור.
 • 3.
  מי הנגר ?(ללא טקסט)
  xxx | (03/20/2018)    
 • 2.
  תמונות
  ענת | (03/20/2018)    
  האם אפשר לדעת מהיכן התמונות של הסלון ובחדר של הילדה?
 • 1.
  אם היו מצורפים תכניות המבנה היינו נהנים ומבינים י(ללא טקסט)
  מנחם | (03/20/2018)